Recenze

Dobrý den do Vraného,
Děkujeme za montáž, pochvaluji si vstřícnost a ochotu všech vašich zaměstnanců, jsme spokojeni, rádi Vás kdykoliv doporučíme.

Petra Jechová
LennART a.s.

Dobrý den,
musím vám vyslovit velikou pochvalu a spokojenost s pány montéry a s celou montáží u nás, byl to prostě koncert, žádné prostoje, opravdu prosím vyřiďte mé poděkování i panu Bláhovi.
Hezký den a děkujeme moc.

Zuzana Leherová
Muzeum JUDr. Otakara Kudrny v Netolicích

Dobrý den pane Bláho,
chtěla jsem Vás informovat, že instalace konstrukce i roštů v objektu galerie proběhla úplně bez problémů a hladce. Máte skvělý, sehraný tým, který odvádí bezvadnou práci. Já jsem nemohla být u předání, musela jsem na Karlovarský kraj. Chtěla jsem Vám velmi poděkovat za perfektní realizaci zakázky, dodržení všech bezpečnostních opatření a dodržení termínu.

Kubátová Marie
Galerie umění Karlovy Vary

Vážený pane Bláho,
chtěla bych moc poděkovat Vám i všem Vašim klukům, kteří se v Litvínově podíleli na rekonstrukci sklepa a převážení 20 tisíc knih sem tam. Byla to velká dřina, ale oni byli fakt skvělí, milí, ochotní a vstřícní, což se v dnešní době u firem moc nevidí...
Takže ještě jednou velký dík a budeme jméno Vaší firmy propagovat dále ;)
Přeji hezký den

Mgr. Marcela Gűttnerová
Ředitelka městské knihovny Litvínov

Vážený pane Bláho,
dovolte mi touto cestou poděkovat Vám i Vašim spolupracovníkům za skvěle odvedenou práci ve věci výstavní vitríny pro zlatokorunský klášter. Velmi si vážím jak vysoké kvality vyrobené vitriny, tak zejména vstřícného přístupu ze strany Vaší firmy a také bravurně zvládnuté montáže na místě samotném.
Přeji Vám a Vašim lidem ať se stále dobře daří a z mé strany budu s radostí šířit výborná doporučení na Vaši firmu.
Děkuji Vám a srdečně Vás zdravím ze Zlaté Koruny.

Bc. Lenka Tondlová
kastelánka kláštera Zlatá Koruna

Dobrý den,
ráda bych poděkovala firmě Bláha a všem jejím pracovníkům za nevšední ochotu při zpracování našich zakázek, za jejich precizní provedení, spolehlivost při dodání a rychlé sestavení úložných systémů na místě. S firmou Bláha spolupracujeme již několik let, jejich úložné a výstavní systémy využíváme jak v expozicích, tak v depozitářích a knihovnách. Právě jsme nastěhovali poslední svazky periodik do nového knihovního depozitáře a jsme více než spokojeni. Je to uspokojivá práce a krásný pohled do nového depozitáře zaplněného knihami. Kéž by všechny firmy procovaly stejně dobře! Děkujeme.

Monika Vlasáková
vedoucí knihoven Husitského muzea

Dobrý den,
včera jsme obdrželi vyrobené police do kompaktních regálů. Moc děkujeme, vše proběhlo v pořádku. Je na Vás vždy velké spolehnutí a záruka kvality je u Vaší firmy za roky skvělé spolupráce již samozřejmostí. Police jsou již instalované a sbírky přeuložené.
Budu se těšit na další spolupráci.

PhDr. Pavel Muchka
vedoucí oddělení knižní kultury
kurátor nakladatelských archivů a osobních fondů
Knihovny Národního muzea

Dobrý den,
dnes jsem převzal objednanou a dodanou vitrínu. Pánové stáli nastoupeni přesně dle slíbeného termínu v 8,30 před domem.
Dovolte, abych touto cestou poděkoval jak Vám, tak Vašim pracovníkům, kteří dnes provedli montáž na místě. Vitrína je naprosto skvělá, pánové byli … co říci, profesionální, ochotní, příjemní... zkrátka samé superlativy.
Moc děkuji za dodání, profesionalitu, skvěle odvedenou práci a především dodržení všeho dohodnutého. Zase tak často se to ani dnes nestává a je moc prima, že jsem našel zrovna vaši společnost.
Až budu objednávat úložné systémy do domu, budu rád, pokud budu moci využít vašich služeb.
Ještě jednou všem děkuji a jsem s pozdravem

Pavel Matoušek
Plzeň